List of participants:

Nr crt

Name

City

Country

Categ.

Stage

Team

1

Robert Hajnal

Brașov

România

<40

3

Datacor

2

Cătălin Șorecău

Bistrița

România

<40

2

Datacor

3

Alin Cîrdei

Cluj-Napoca

România

<40

2

Datacor

4

Cristian Pop

Bistrița

România

<40

2

Datacor

5

Cristian Bilegan

Bistrița

România

<40

2

Datacor

6

Bartha Balint

Odoheiul Secuiesc

România

<40

3

CSM Odorheiu Secuiesc

7

Biborka Fazakas

Odoheiul Secuiesc

România

<40

2

CSM Odorheiu Secuiesc

8

Szabolcs Takacs

Odoheiul Secuiesc

România

<40

2

CSM Odorheiu Secuiesc

9

Szilard Gabos

Odoheiul Secuiesc

România

<40

2

CSM Odorheiu Secuiesc

10

Sergiu Oloeriu

Brașov

România

>40

8

 

11

Laurențiu Vezentan

Cluj-Napoca

România

>40

8

Rupicapra Team

12

Codrea Gheorghe Silip

Petroșani

România

>40

4

 

13

Sălăgean Ștefan

Bistrița

România

>40

4

 

14

Florin Alexandru

București

România

>40

8

Așezământul Sf. Leontie

15

Andrei Ailinei

Iași

România

<40

8

 

16

Adrian Crăciunescu

Cluj-Napoca

România

>40

8

 

17

Mihaela Bodnariu

Fundu Moldovei

România

<40

8

 

18

Mihai Ștefănoaia

Suceava

România

>40

8

 

19

Eva Hochbauer

Arad

România

<40

8

 

20

Marius Vlasa

Târgu Mureș

România

<40

1

 

21

Mioara Miloș

Reșița

România

>40

8

 

22

Emil Bodea

Beiuș

România

>40

8

 

23

Rareș Vodă

Arad

România

>40

8

 

24

Miruna Gabor

Arad

România

>40

8

 

25

Lucian Dincea

Arad

România

>40

8

 

26

Ioan Popa

Praid

România

>40

1

 

27

Catalin Stanescu

București

România

<40

1

 

28

Kalman Ambrus

Arad

România

<40

1

 

29

Valentin Velovan

Bucureștti

România

<40

2

 

30

Marius Luca

Târgu Mureș

România

<40

1

 

31

Marius Bostangiu

Târgu Mureș

România

<40

1

 

32

Alexandru Biriș

Reghin

România

>40

1

 

33

Gheorghe Dudaș

Mediaș

România

>40

1

 

34

Răzvan Mihai Matei

Acmariu

România

<40

1

 

35

Christine Thellmann

Mediaș

România

<40

1

 

36

Cristian Man

Reghin

România

<40

1

 

37

Anamaria Dumitriu

Suceava

România

<40

1

 

38

Corin Zinz

Mediaș

România

>40

8

 

39

Albu Mirela Luciana

Mediaș

România

>40

1

 

40

Melinda Braga

Sibiu

România

>40

1

 

41

Stefan Cocos

Suceava

România

>40

1

 

42

Irina Stoica

Suceava

România

>40

2

 

43

Ovidiu Vacariu

Fălticeni

România

>40

1

 

44

Sorinel Oniceanu

Fălticeni

România

>40

1

 

45

Daniel Horhogea

București

România

<40

8

 

46

Marius Poitelea

Fundata

România

>40

8

 

47

Zsolt Nagy

Miercurea Nirajului

România

<40

1

 

48

Marius Gabriel Rus

Mediaș

România

<40

1

 

49

Radu Bandean

Sibiu

România

<40

1

 

50

Iulian Ionescu

București

România

>40

2

 

51

Evelin Bodea

Beiuș

România

<40

1

 

52

Adrian Costea

Târgu Mureș

România

<40

8

 

53

Codruța Cioponea

București

România

<40

1

 

54

Ion Cristinel Bălan

Constanța

România

>40

1

 

55

Radu Surugiu

Constanța

România

>40

1

 

56

Marian Cristian Arabolu

Năvodari

România

>40

1

 

57

Ruxandra Dureci

București

România

<40

4

 

58

Andrei Marius Radu 

București

România

<40

4

 

59

Tiberiu Cojocaru

Brașov

România

>40

1

 

60

Paul Costin

Târgu Mureș

România

<40

2

Timberstar Running

61

Bogdan Chiuariu

Suceava

România

>40

1